Pojďme spolupracovat

Zde naleznete více fotografií a videí, které jsem vytvořil pro své klienty

Specializuji se na komerční fotografie a videa pro hotely, firmy, realitní kanceláře, restaurace, propagační materiály pro marketingové účely, reportáže a dokumentární tvorbu pro televize a youtube

Exteriéry

Interiéry

Portréty

Jídlo a nápoje

Video

Se specializací na zachycení profesionálního filmového vzhledu, ve svých videích nabízím své know-how firmám, podnikům, značkám a jednotlivcům. S důrazem na tvorbu poutavého obsahu pro sociální média, pokrytí událostí a propagační materiály poskytuji služby kameramana ve vysoké kvalitě.

Krátký film Wild Kerry Seasons

Krátký film vznikl z mé lásky k přírodě a filmování.

Záběry jsem zachycoval během života na západním pobřeží Irska v hrabstí Kerry. Pořízení videí mi zabralo přes jeden rok během našich výletů do přírody. Zpracování zabralo 20 hodin střihu.

Svatby

Zachytím každý moment Vašeho důležitého dne

Hledáte oddaného a vášnivého videografa, který krásně zachytí kouzlo vašeho svatebního dne?

Nemusíte hledat dál! S mým personalizovaným přístupem zaručuji, že každý vzácný okamžik bude zdokumentován s péčí a pozorností k detailu.

Jako zkušený profesionál věřím v kvalitu před kvantitou. Proto si omezují práci pouze na několik svatebních klientů ročně. To mi umožňuje věnovat každému páru neomezenou pozornost, kterou si zaslouží, a zajistit, že se mohu soustředit na poskytování výjimečných výsledků.

Kontaktujte mě ještě dnes a zarezervujte si své místo.

Fotografie z realizací

Objevte, co se skrývá za konečnými fotografiemi a videi. Nahlédněte do procesu tvorby záběrů z různých projektů, na kterých jsem měl tu čest pracovat.

Vážím si každé spolupráce